Brněnský Spring Walk na nové adrese

V Brně jsme vyrostli už na téměř 30 lidí a potřebovali jsme kanceláře, kde se bude dobře cítit dobře náš tým i vy, naši klienti. Po důkladném zvážení padla volba na areál Nová Zbrojovka – konkrétně prémiovou kancelářskou budovu ZET.office – kde se, doufáme, budete cítit maximálně komfortně a příjemně.

Už příjezd na místo pro vás bude snadnější než doposud, protože Nová Zbrojovka je snadno dostupná hromadnou dopravou a především bez problému a bezplatně zaparkujete přímo v areálu. Z parkoviště je to pak jen pár kroků do kanceláří. 

Aby se v kancelářích dobře pracovalo celému týmu, oslovili jsme studio Kyzlink Architects. Byla to skvělá volba – architekti a designéři elegantně uchopili myšlenku a naši identitu a dali ji reálnou podobu v jednotlivých kancelářích i společných prostorách. Díky smyslu pro detail je vše perfektně dotaženo. Těšíme se, až vám nový koncept ukážeme. Ať už na pracovní schůzce, nebo když se za námi jen tak stavíte na kafe. 

Nové kanceláře mají i jednu praktickou výhodou pro klienty, která zrychlí řešení případů – díky úzké spolupráci s notářským úřadem k nám do kanceláří každé úterý bude dojíždět notář na celý den.

Jsme součástí nově vznikající čtvrti

Chceme velmi poděkovat panu Miroslavu Peknikovi a celému areálu Nová Zbrojovka, že můžeme být součástí nové brněnské čtvrti budoucnosti.

V Brně-Židenicích prochází proměnou bývalý průmyslový areál a stává se živou částí města. V budoucnu zde vzniknou stovky bytů, kanceláří a možností rekreace. Areál bude přívětivý k obyvatelům, podnikatelům i životnímu prostředí a vznikne zde komunita, která tyto hodnoty vyznává.

Rádi jsme se stali její součástí. Celkem Novou Zbrojovku čeká šest etap výstavby a naše kanceláře jsou součástí hned té první, která pokládá celé čtvrti pevné základy. Už teď je ale Nová Zbrojovka příjemná moderní lokalita pro život i práci.

A na jaké adrese nás najdete?

Spring Walk
Budova ZET.office
Lazaretní 925/9
615 00 Brno-Židenice

Přečtěte si také

Zákon o trhu s nevýkonnými úvěry

V České republice v současné době není regulováno postupování pohledávek nad rámec obecné úpravy obsažené v zákoně č. 89/2012 Sb., občanský zákoník. Lze tedy postoupit úvěr poskytnutý úvěrovou institucí (bankou aj.) a není k tomu třeba žádné veřejnoprávní povolení nad rámec živnostenského oprávnění. Správa úvěrů doposud také nebyla v České republice nijak specificky upravena.

Změny v dohodách podrobně:  Zaměstnanci na DPP a DPČ mají nově nárok na dovolenou

Novela zákona stanoví několik změn, které se týkají dohod o pracích konaných mimo pracovní poměr. Všechny změny vám podrobněji představíme v tomto článku.

Novinky zákoníku práce srozumitelně: jak to bude s dohodáři?

Čerstvě schválená novela zákoníku práce budí vášně – především mezi zaměstnavateli. Výrazně totiž posiluje pozici „dohodářů“ v pracovněprávním vztahu. Od roku 2024 budou mít například právo na dovolenou. Většina dalších přijatých změn ale nabyla účinnosti už 1. října 2023. Projděte si shrnutí novinek.

Nový zákon o pobytu cizinců: Co můžete očekávat?

Česká republika je na cestě k významné právní reformě, která má za cíl modernizovat a zefektivnit proces pro cizince, kteří se chtějí usadit v zemi. Nový zákon, který nabyde účinnosti v roce 2026, přináší čtyři klíčové změny.