Obchodní právo, právo pro podnikatele

S podnikateli a firmami spolupracujeme rádi a pravidelně. V byznysovém prostředí se pohybujeme dlouhodobě a poradíme vám, jak efektivně propojit právo s podnikáním.

Komplexně pro vás zastřešíme korporátní agendu obchodních společností a družstev. Jsme nápomocní také v oblasti smluvní agendy B2B a B2C.

Co pro vás uděláme?

  • Pomůžeme založit společnost na klíč (zřízení bankovního účtu, živnostenské oprávnění, zřízení sídla) a nastavit pravidla vnitřního a vnějšího uspořádání.
  • Řešíme dispozice s majetkovou účastí ve společnosti (převod, zastavení podílu), jakož i samotným jměním společnosti (pacht, prodej závodu), a dále pomůžeme s přeměnou společnosti nebo zřízením odštěpného závodu. 
  • Zorganizujeme a zajistíme fungování orgánů (konání valné hromady, smlouva o výkonu funkce jednatele, udělení prokury).
  • Zajistíme plnění povinností na úseku evidence skutečných majitelů.
  • Poskytneme vám právní poradenství v oblasti smluvní agendy B2B a B2C.
  • Navrhneme, vytvoříme a upravíme smluvní dokumentaci pro potřeby podnikatelské činnosti – vzory i ad hoc.

Potřebujete poradit v oblasti práva a podnikání?

Rádi vám pomůžeme. Ozvěte se.

Mgr. Tamás Fábián

+420 533 555 353 Pracovní dny 9:00 až 17:00 hod. fabian@springwalk.cz

Sjednejte si s námi úvodní schůzku. Probereme s vámi, vše co potřebujete.    Další oblasti, kterým se věnujeme

    Odškodnění z dopravních nehod a pracovních úrazů Zjistíme, na co máte nárok při dopravní nehodě či pracovním úrazu. Zastoupíme vás při vymáhání újmy. Bojujeme za to, co vám patří. Více Právní pomoc pracovním agenturám Bylo vám doručeno oznámení o zahájení řízení o odejmutí povolení ke zprostředkování zaměstnání z důvodu, že jste porušili povinnost vyplývající ze zákona o zaměstnanosti? Co to znamená a co s tím můžete dělat?  Více Whistleblowing řešení na klíč Počítáte s novým zákonem o whistleblowingu, který vstoupil v platnost 1. srpna 2023? Nastavíme spolehlivý whistleblowing systém i pro vaši firmu – vyberte si z praktických balíčků služeb dle potřeb vaší organizace. Více Realitní, stavební a pozemkové právo Vyřídíme za vás vše, co po právní stránce potřebujete – od A do Z. Specializujeme se především na koupi, prodej a nájem nemovitostí. Více Zaměstnávání cizinců v ČR a zahraniční pracovní víza Zaměstnáváte nebo chcete zaměstnat cizince? Plánujete vyslat své zaměstnance pracovně do zahraničí? Poradíme či vyřídíme vše potřebné. Více Agentury práce a dočasné přidělování zaměstnanců Máte agenturu práce nebo ji zakládáte? Chcete, aby všechno proběhlo hladce a bez komplikací? U nás jste správně. Více Vymáhání pohledávek Jsme odborníci na vymáhání pohledávek. Máme vysokou úspěšnost a zastupujeme klienty po celé České republice. Více Insolvenční právo Jsme tu i pro případy, když se závazky neplní. Zastupujeme dlužníky i věřitele. Pomůžeme vám z toho ven. Více Ochrana osobních údajů a GDPR Zákon a regulace jsou v této oblasti neúprosné. Postaráme se o ochranu osobních údajů a GDPR, aby vše bylo tak, jak má. Více Rodinné a dědické právo Jsme tu, i když jde o vaši rodinu. Řešíme rozvody, vypořádání SJM, výživné i péči o dítě, a také veškerou dědickou agendu. Více Pracovní právo Řešíme všechno, co se pracovněprávních vztahů týče. Poskytujeme poradenství a služby zaměstnavatelům i zaměstnancům. Více Zastupování v trestním řízení Mít schopného advokáta se vždy hodí – a u soudu to platí dvojnásob. Zastoupíme vás ve všech stádiích trestního řízení. Více