Rodinné a dědické právo

Rodina je krásná věc, ale když to zaskřípe, může se hodit advokát. Tyto nepříjemné situace vám usnadníme a pomůžeme je vypořádat k vaší spokojenosti. 

Můžete se na nás spolehnout jak při zastupování v soudních jednáních, tak v mimosoudních řešeních dohodou.

Co pro vás uděláme?

 • Zastoupíme vás v rozvodovém řízení.
 • Pomůžeme vám s vypořádáním společného jmění manželů (SJM) a poradíme vám, jak rozsah společného jmění upravit před i po uzavření manželství.
 • Zastoupíme vás v dědickém řízení.
 • Pomůžeme vám v záležitostech týkajících se výživného, jeho určení i případného vymáhání.
 • Zastoupíme vás ve věcech péče o dítě, při úpravě styku i ve sporech mezi rodiči, poradíme vám i při osvojení dítěte.
 • Zastoupíme vás ve věcech určení či popření otcovství.
 • Řešíme majetkové smlouvy a vypořádání nesezdaných párů.

Potřebujete poradit v oblasti rodinných vztahů?

Rádi vám pomůžeme. Ozvěte se.

Mgr. Lucie Panáčková

+420 533 555 353 Pracovní dny 9:00 až 17:00 hod. panackova@springwalk.cz

Sjednejte si s námi úvodní schůzku. Probereme s vámi, vše co potřebujete.  Další oblasti, kterým se věnujeme

  Odškodnění z dopravních nehod a pracovních úrazů Zjistíme, na co máte nárok při dopravní nehodě či pracovním úrazu. Zastoupíme vás při vymáhání újmy. Bojujeme za to, co vám patří. Více Právní pomoc pracovním agenturám Bylo vám doručeno oznámení o zahájení řízení o odejmutí povolení ke zprostředkování zaměstnání z důvodu, že jste porušili povinnost vyplývající ze zákona o zaměstnanosti? Co to znamená a co s tím můžete dělat?  Více Whistleblowing řešení na klíč Počítáte s novým zákonem o whistleblowingu, který vstoupil v platnost 1. srpna 2023? Nastavíme spolehlivý whistleblowing systém i pro vaši firmu – vyberte si z praktických balíčků služeb dle potřeb vaší organizace. Více Realitní, stavební a pozemkové právo Vyřídíme za vás vše, co po právní stránce potřebujete – od A do Z. Specializujeme se především na koupi, prodej a nájem nemovitostí. Více Zaměstnávání cizinců v ČR a zahraniční pracovní víza Zaměstnáváte nebo chcete zaměstnat cizince? Plánujete vyslat své zaměstnance pracovně do zahraničí? Poradíme či vyřídíme vše potřebné. Více Agentury práce a dočasné přidělování zaměstnanců Máte agenturu práce nebo ji zakládáte? Chcete, aby všechno proběhlo hladce a bez komplikací? U nás jste správně. Více Vymáhání pohledávek Jsme odborníci na vymáhání pohledávek. Máme vysokou úspěšnost a zastupujeme klienty po celé České republice. Více Insolvenční právo Jsme tu i pro případy, když se závazky neplní. Zastupujeme dlužníky i věřitele. Pomůžeme vám z toho ven. Více Obchodní právo, právo pro podnikatele Jsme pravou rukou podnikatelů a firem. Provedeme vás všemi právy i povinnostmi. Váš byznys je pro nás důležitý. Více Ochrana osobních údajů a GDPR Zákon a regulace jsou v této oblasti neúprosné. Postaráme se o ochranu osobních údajů a GDPR, aby vše bylo tak, jak má. Více Pracovní právo Řešíme všechno, co se pracovněprávních vztahů týče. Poskytujeme poradenství a služby zaměstnavatelům i zaměstnancům. Více Zastupování v trestním řízení Mít schopného advokáta se vždy hodí – a u soudu to platí dvojnásob. Zastoupíme vás ve všech stádiích trestního řízení. Více