Zastupování klientů a vymáhání pohledávek

Občas se hodí mít za zády právníka. A my vás v tom samotné nenecháme.

Zastoupíme vás ve správních a trestních řízeních. Pomůžeme s žalobou i obhajobou. Vypracujeme veškeré potřebné dokumenty a doručíme je soudu.

 

Jste věřitelem a dlužník s Vámi nekomunikuje? Zastupujeme právnické i fyzické osoby při vymáhání pohledávek, umíme hlídat insolvenční řízení i účelové převody nemovitostí.

Účastníme se mediačních sporů i jednání s protistranou. Zastupujeme poškozené, řešíme spory o pojistné plnění. Obraťte se na nás, pokud se vám stal pracovní úraz nebo dopravní nehoda.

Potřebujete poradit
v oblasti zastupování?

Rádi vám pomůžeme. Ozvěte se.

Mgr. Viktor Procházka

+420 533 555 353 Pracovní dny 9:00 — 17:00 hod. info@springwalk.cz

Sjednejte si s námi úvodní schůzku. Probereme s vámi, vše co potřebujete.    Další oblasti, kterým se věnujeme

    Nemovitosti Vyřídíme za vás všechno, co po právní stránce potřebujete. Od projektu až po střechu. Od cihly až po předání klíčů. Více Ochrana osobních údajů Důkladně se věnujeme také problematice ochrany osobních údajů (GDPR). Více Podnikatelé Jsme pravou rukou vaší firmy. Ať už začínáte, nebo jste v rozjetém vlaku. Provedeme vás pralesem paragrafů a povinností. Více Zaměstnávání a pobyt cizinců, zahraniční víza pro občany ČR Zaměstnáváte cizince? Nebo se na to teprve chystáte? Poradíme vám, jak na to! Máte v plánu pracovně vyrazit do zahraničí, nebo vyslat své zaměstnance? I s tímto Vám umíme pomoci. Více Veřejné zakázky Ušetříme vám čas i práci. Postaráme se o celý proces posuzování podmínek, zpracovávání dokumentace, vyhodnocování výběrových řízení i jednání s dodavateli. Více Rodinné vztahy Budeme s vámi, i když jde o vaši rodinu. Řešíme rozvody, dědictví, spory o výživné a péči o dítě i vypořádání společného jmění manželů. Více Tvorba smluv Smlouvy jsou náš denní chléb. Sepíšeme vám kterýkoliv typ smlouvy nebo vaše smlouvy zkontrolujeme. Více Běžné záležitosti Darujete, prodáváte, kupujete? Hledáte radu? Zabýváme se i drobnými, zato neméně právně důležitými součástmi života. Více Finance a daně Řekneme vám, jak optimalizovat příjmy, provedeme vás daňovými povinnostmi, zastoupíme vás ve sporech s úřady. Více