Zaměstnávání a pobyt cizinců

Oblasti zaměstnávání a pobytu cizinců se věnujeme jako jedni z mála. Jsme k ruce firmám i osobám. Pokud jste nováčci, vysvětlíme vám, co udělat, s kým komunikovat a na co si dát pozor, aby všechno odpovídalo legislativě. Dostanete od nás veškerý právní servis.

Pro naše klienty zajištujeme vyřízení zaměstnaneckých karet, zejména prostřednictvím vládního Programu kvalifikovaný zaměstnanec Ukrajina (dříve režim Ukrajina), nicméně máme zkušenosti i s dalšími vládními programy. Nevíte, co je zaměstnanecká karta? Klikněte zde.

Zároveň umíme vyřídit i získání zaměstnaneckých karet pro zaměstnance pracovních agentur.

Pokud potřebujete pro sebe, nebo své zaměstnance vyřídit toto dlouhodobé pracovní a pobytové vízum, obraťte se na nás.

Vyřídíme podklady pro získání víza a pracovního povolení, vypracujeme pracovní smlouvy, zrevidujeme podklady pro minimalizaci rizik. Jsme tu pro vás po celou dobu, než k vám pracovník nastoupí.

Spolupracujeme také s agenturami práce a zastoupíme vás v řízeních s inspektorátem práce a cizineckou policií.

Spolupracujete s pracovní agenturou? Zkontrolujeme Vaše smluvní nastavení a poradíme Vám, jak vyřešit případné nedostatky, od správné kontroly přidělených zaměstnanců, zachování srovnatelných mzdových podmínek, po eliminaci rizika nelegálního zaměstnávání.

Potřebujete poradit
v oblasti zaměstnávání a pobyt cizinců?

Rádi vám pomůžeme. Ozvěte se.

Mgr. Jaroslav Zeman

+420 533 555 353 Pracovní dny 9:00 — 17:00 hod. zeman@springwalk.cz

Další oblasti, kterým se věnujeme

Nemovitosti Vyřídíme za vás všechno, co po právní stránce potřebujete. Od projektu až po střechu. Od cihly až po předání klíčů. Více Ochrana osobních údajů Důkladně se věnujeme také problematice ochrany osobních údajů (GDPR). Více Podnikatelé Jsme pravou rukou vaší firmy. Ať už začínáte, nebo jste v rozjetém vlaku. Provedeme vás pralesem paragrafů a povinností. Více Zastupování klientů a vymáhání pohledávek Zastoupíme vás ve správních i trestních řízeních. Pomůžeme se žalobou, obhajobou, v mediačních sporech i sporech o pojistné plnění. Máme dlouholeté zkušenosti s vymáháním pohledávek a spolupracujeme s několika exekutory. Více Veřejné zakázky Ušetříme vám čas i práci. Postaráme se o celý proces posuzování podmínek, zpracovávání dokumentace, vyhodnocování výběrových řízení i jednání s dodavateli. Více Rodinné vztahy Budeme s vámi, i když jde o vaši rodinu. Řešíme rozvody, dědictví, spory o výživné a péči o dítě i vypořádání společného jmění manželů. Více Tvorba smluv Smlouvy jsou náš denní chléb. Sepíšeme vám kterýkoliv typ smlouvy nebo vaše smlouvy zkontrolujeme. Více Běžné záležitosti Darujete, prodáváte, kupujete? Hledáte radu? Zabýváme se i drobnými, zato neméně právně důležitými součástmi života. Více Finance a daně Řekneme vám, jak optimalizovat příjmy, provedeme vás daňovými povinnostmi, zastoupíme vás ve sporech s úřady. Více