Rodinné a dědické právo

Rodina je krásná věc, ale když to zaskřípe, může se hodit advokát. Tyto nepříjemné situace vám usnadníme a pomůžeme je vypořádat k vaší spokojenosti. 

Můžete se na nás spolehnout jak při zastupování v soudních jednáních, tak v mimosoudních řešeních dohodou.

Co pro vás uděláme?

 • Zastoupíme vás v rozvodovém řízení.
 • Pomůžeme vám s vypořádáním společného jmění manželů (SJM) a poradíme vám, jak rozsah společného jmění upravit před i po uzavření manželství.
 • Zastoupíme vás v dědickém řízení.
 • Pomůžeme vám v záležitostech týkajících se výživného, jeho určení i případného vymáhání.
 • Zastoupíme vás ve věcech péče o dítě, při úpravě styku i ve sporech mezi rodiči, poradíme vám i při osvojení dítěte.
 • Zastoupíme vás ve věcech určení či popření otcovství.
 • Řešíme majetkové smlouvy a vypořádání nesezdaných párů.

Potřebujete poradit v oblasti rodinných vztahů?

Rádi vám pomůžeme. Ozvěte se.

Mgr. Lucie Panáčková

+420 533 555 353 Pracovní dny 9:00 až 17:00 hod. panackova@springwalk.cz

Sjednejte si s námi úvodní schůzku. Probereme s vámi, vše co potřebujete.  Další oblasti, kterým se věnujeme

  Odškodnění z dopravních nehod a pracovních úrazů Zjistíme, na co máte nárok při dopravní nehodě či pracovním úrazu. Zastoupíme vás při vymáhání újmy. Bojujeme za to, co vám patří. Více Realitní, stavební a pozemkové právo Vyřídíme za vás vše, co po právní stránce potřebujete – od A do Z. Specializujeme se především na koupi, prodej a nájem nemovitostí. Více Zaměstnávání cizinců v ČR a zahraniční pracovní víza Zaměstnáváte nebo chcete zaměstnat cizince? Plánujete vyslat své zaměstnance pracovně do zahraničí? Poradíme či vyřídíme vše potřebné. Více Agentury práce a dočasné přidělování zaměstnanců Máte agenturu práce nebo ji zakládáte? Chcete, aby všechno proběhlo hladce a bez komplikací? U nás jste správně. Více Vymáhání pohledávek Jsme odborníci na vymáhání pohledávek. Máme vysokou úspěšnost a zastupujeme klienty po celé České republice. Více Insolvenční právo Jsme tu i pro případy, když se závazky neplní. Zastupujeme dlužníky i věřitele. Pomůžeme vám z toho ven. Více Obchodní právo, právo pro podnikatele Jsme pravou rukou podnikatelů a firem. Provedeme vás všemi právy i povinnostmi. Váš byznys je pro nás důležitý. Více Ochrana osobních údajů a GDPR Zákon a regulace jsou v této oblasti neúprosné. Postaráme se o ochranu osobních údajů a GDPR, aby vše bylo tak, jak má. Více Pracovní právo Řešíme všechno, co se pracovněprávních vztahů týče. Poskytujeme poradenství a služby zaměstnavatelům i zaměstnancům. Více Zastupování v trestním řízení Mít schopného advokáta se vždy hodí – a u soudu to platí dvojnásob. Zastoupíme vás ve všech stádiích trestního řízení. Více