Obchodní právo, právo pro podnikatele

S podnikateli a firmami spolupracujeme rádi a pravidelně. V byznysovém prostředí se pohybujeme dlouhodobě a poradíme vám, jak efektivně propojit právo s podnikáním.

Komplexně pro vás zastřešíme korporátní agendu obchodních společností a družstev. Jsme nápomocní také v oblasti smluvní agendy B2B a B2C.

Co pro vás uděláme?

  • Pomůžeme založit společnost na klíč (zřízení bankovního účtu, živnostenské oprávnění, zřízení sídla) a nastavit pravidla vnitřního a vnějšího uspořádání.
  • Řešíme dispozice s majetkovou účastí ve společnosti (převod, zastavení podílu), jakož i samotným jměním společnosti (pacht, prodej závodu), a dále pomůžeme s přeměnou společnosti nebo zřízením odštěpného závodu. 
  • Zorganizujeme a zajistíme fungování orgánů (konání valné hromady, smlouva o výkonu funkce jednatele, udělení prokury).
  • Zajistíme plnění povinností na úseku evidence skutečných majitelů.
  • Poskytneme vám právní poradenství v oblasti smluvní agendy B2B a B2C.
  • Navrhneme, vytvoříme a upravíme smluvní dokumentaci pro potřeby podnikatelské činnosti – vzory i ad hoc.

Potřebujete poradit v oblasti práva a podnikání?

Rádi vám pomůžeme. Ozvěte se.

Mgr. Tamás Fábián

+420 533 555 353 Pracovní dny 9:00 až 17:00 hod. fabian@springwalk.cz

Sjednejte si s námi úvodní schůzku. Probereme s vámi, vše co potřebujete.    Další oblasti, kterým se věnujeme

    Odškodnění z dopravních nehod a pracovních úrazů Zjistíme, na co máte nárok při dopravní nehodě či pracovním úrazu. Zastoupíme vás při vymáhání újmy. Bojujeme za to, co vám patří. Více Realitní, stavební a pozemkové právo Vyřídíme za vás vše, co po právní stránce potřebujete – od A do Z. Specializujeme se především na koupi, prodej a nájem nemovitostí. Více Zaměstnávání cizinců v ČR a zahraniční pracovní víza Zaměstnáváte nebo chcete zaměstnat cizince? Plánujete vyslat své zaměstnance pracovně do zahraničí? Poradíme či vyřídíme vše potřebné. Více Agentury práce a dočasné přidělování zaměstnanců Máte agenturu práce nebo ji zakládáte? Chcete, aby všechno proběhlo hladce a bez komplikací? U nás jste správně. Více Vymáhání pohledávek Jsme odborníci na vymáhání pohledávek. Máme vysokou úspěšnost a zastupujeme klienty po celé České republice. Více Insolvenční právo Jsme tu i pro případy, když se závazky neplní. Zastupujeme dlužníky i věřitele. Pomůžeme vám z toho ven. Více Ochrana osobních údajů a GDPR Zákon a regulace jsou v této oblasti neúprosné. Postaráme se o ochranu osobních údajů a GDPR, aby vše bylo tak, jak má. Více Rodinné a dědické právo Jsme tu, i když jde o vaši rodinu. Řešíme rozvody, vypořádání SJM, výživné i péči o dítě, a také veškerou dědickou agendu. Více Pracovní právo Řešíme všechno, co se pracovněprávních vztahů týče. Poskytujeme poradenství a služby zaměstnavatelům i zaměstnancům. Více Zastupování v trestním řízení Mít schopného advokáta se vždy hodí – a u soudu to platí dvojnásob. Zastoupíme vás ve všech stádiích trestního řízení. Více