Ochrana osobních údajů

V oblasti ochrany osobních údajů (GDPR) jsme provedli kompletní implementaci u desítek společností či podnikajících fyzických osob a rádi pomůžeme i Vám. Analyzujeme, jakým způsobem zpracováváte osobní údaje, vyhodnotíme rizika a nastavíme Vám způsob zpracování osobních údajů na míru. V rámci implementace zejména upravíme Vaši smluvní dokumentaci s klienty (úprava obchodních podmínek či konkrétních smluv s klienty), dodavateli (úprava smluvních vztahů s právnickými osobami či podnikajícími fyzickými osobami) a zaměstnanci (úprava pracovních smluv, DPP či DPČ).

Vyhotovíme informační dokumenty a souhlasy se zpracováním osobních údajů na veškeré situace zpracování osobních údajů (ať už se jedná o zpracování osobních údajů při využívání souborů cookies, zasílání newsletterů, využívání kamerových systémů, využívání kontaktního formuláře na Vašich internetových stránkách a další). Připravíme rovněž smlouvy o zpracování osobních údajů se zpracovateli, kterým předáváte osobní údaje a vyhotovíme interní dokumenty jako je interní provozní řád, dokument o postupu při bezpečnostním incidentu, dokument o postupu při žádostech subjektů údajů, vysvětlíme jak vést  záznamy o zpracování osobních údajů a vše další.  Postaráme se zkrátka o to, aby vše odpovídalo předpisům.

Sjednejte si s námi úvodní schůzku. Probereme s vámi, vše co potřebujete.    Další oblasti, kterým se věnujeme

    Nemovitosti Vyřídíme za vás všechno, co po právní stránce potřebujete. Od projektu až po střechu. Od cihly až po předání klíčů. Více Podnikatelé Jsme pravou rukou vaší firmy. Ať už začínáte, nebo jste v rozjetém vlaku. Provedeme vás pralesem paragrafů a povinností. Více Zaměstnávání a pobyt cizinců, zahraniční víza pro občany ČR Zaměstnáváte cizince? Nebo se na to teprve chystáte? Poradíme vám, jak na to! Máte v plánu pracovně vyrazit do zahraničí, nebo vyslat své zaměstnance? I s tímto Vám umíme pomoci. Více Zastupování klientů a vymáhání pohledávek Zastoupíme vás ve správních i trestních řízeních. Pomůžeme se žalobou, obhajobou, v mediačních sporech i sporech o pojistné plnění. Máme dlouholeté zkušenosti s vymáháním pohledávek a spolupracujeme s několika exekutory. Více Veřejné zakázky Ušetříme vám čas i práci. Postaráme se o celý proces posuzování podmínek, zpracovávání dokumentace, vyhodnocování výběrových řízení i jednání s dodavateli. Více Rodinné vztahy Budeme s vámi, i když jde o vaši rodinu. Řešíme rozvody, dědictví, spory o výživné a péči o dítě i vypořádání společného jmění manželů. Více Tvorba smluv Smlouvy jsou náš denní chléb. Sepíšeme vám kterýkoliv typ smlouvy nebo vaše smlouvy zkontrolujeme. Více Běžné záležitosti Darujete, prodáváte, kupujete? Hledáte radu? Zabýváme se i drobnými, zato neméně právně důležitými součástmi života. Více Finance a daně Řekneme vám, jak optimalizovat příjmy, provedeme vás daňovými povinnostmi, zastoupíme vás ve sporech s úřady. Více