Brněnský Spring Walk na nové adrese

V Brně jsme vyrostli už na téměř 30 lidí a potřebovali jsme kanceláře, kde se bude dobře cítit dobře náš tým i vy, naši klienti. Po důkladném zvážení padla volba na areál Nová Zbrojovka – konkrétně prémiovou kancelářskou budovu ZET.office – kde se, doufáme, budete cítit maximálně komfortně a příjemně.

Už příjezd na místo pro vás bude snadnější než doposud, protože Nová Zbrojovka je snadno dostupná hromadnou dopravou a především bez problému a bezplatně zaparkujete přímo v areálu. Z parkoviště je to pak jen pár kroků do kanceláří. 

Aby se v kancelářích dobře pracovalo celému týmu, oslovili jsme studio Kyzlink Architects. Byla to skvělá volba – architekti a designéři elegantně uchopili myšlenku a naši identitu a dali ji reálnou podobu v jednotlivých kancelářích i společných prostorách. Díky smyslu pro detail je vše perfektně dotaženo. Těšíme se, až vám nový koncept ukážeme. Ať už na pracovní schůzce, nebo když se za námi jen tak stavíte na kafe. 

Nové kanceláře mají i jednu praktickou výhodou pro klienty, která zrychlí řešení případů – díky úzké spolupráci s notářským úřadem k nám do kanceláří každé úterý bude dojíždět notář na celý den.

Jsme součástí nově vznikající čtvrti

Chceme velmi poděkovat panu Miroslavu Peknikovi a celému areálu Nová Zbrojovka, že můžeme být součástí nové brněnské čtvrti budoucnosti.

V Brně-Židenicích prochází proměnou bývalý průmyslový areál a stává se živou částí města. V budoucnu zde vzniknou stovky bytů, kanceláří a možností rekreace. Areál bude přívětivý k obyvatelům, podnikatelům i životnímu prostředí a vznikne zde komunita, která tyto hodnoty vyznává.

Rádi jsme se stali její součástí. Celkem Novou Zbrojovku čeká šest etap výstavby a naše kanceláře jsou součástí hned té první, která pokládá celé čtvrti pevné základy. Už teď je ale Nová Zbrojovka příjemná moderní lokalita pro život i práci.

A na jaké adrese nás najdete?

Spring Walk
Budova ZET.office
Lazaretní 925/9
615 00 Brno-Židenice

Přečtěte si také

Vliv vazby na pracovní poměr, aneb jak se s touto překážkou v práci vypořádat

Běžně mohou nastat případy, kdy je vzat do vazby člověk, který je zaměstnaný. Otázky tak mohou vyvstat v souvislosti s právním vypořádáním této nastalé situace. Jaké má možnosti zaměstnavatel? A jaké má naopak povinnosti zaměstnanec? Na tyto otázky se Vám pokusíme stručně odpovědět v tomto článku.

Chráněný účet jako nový institut na ochranu dlužníků

Cílem tohoto článku je seznámit veřejnost s novým institutem tzv. „chráněného účtu“, který má pomoct dlužníkům (povinným) v exekucích, a to k ochraně jejich nezabavitelného minima, na které má každý dlužník ze zákona nárok.

Jaké největší změny přináší nový stavební zákon?

Ke konci července 2021 vstoupil v platnost nový stavební zákon, který ve sbírce zákonů můžeme najít pod číslem 283/2021. Zákon nabývá na účinnosti postupně, protože bude docházet k velkým systémovým změnám, například ke vzniku nových úřadů. Zákon bude účinný až 1. července 2023, nicméně některé pasáže jsou účinné již nyní. A k jakým největším změnám tedy s novým stavebním zákonem dojde?